Aziz Yıldırıma Paşa telefonu

Aziz Yıldırıma Paşa telefonu
7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren, Fenerbahçe'de yaşanan gelişmeleri değerlendirdi.Abone ol

7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ı telefonla arayarak görevine geri dönmesini isteyeceğini söyledi.

Marmaris'in Armutalan Beldesi'nde yaşayan 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren, Fenerbahçe'de yaşanan gelişmelerle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ı telefonla arayarak görevine geri dönmesini isteyec מיני מעקף קיבה קורל eğini söyleyen Evren, "Gelecek sene Fenerbahçe'nin 100. kuruluş yıldönümü. Fenerbahçe'ye büyük hizmetlerde bulunan Aziz Yıldırım'ın kulübün 100. yılında görevine devam etmesi lazım. Ama zannediyorum kararında bir yumuşama oldu. Futbolda her kulübün başına Fenerbahçe'nin yaşadıkları gelebilir. Fenerbahçe, bu sezon şampiyonluğu son maçta kaybetti. Bunlar futbolda olağan şeyler. Futbolda en kuvvetli takımı yenen, son sıradaki takıma yenilebiliyor. Futbolda biraz da şansın olacak" diye konuştu.

Fenerbahçe'de en beğendiği futbolcunun Brezilyalı oyuncu Alex olduğunu ifade eden Evren, Alex'in mücadele etmemesinden yakındı. Fenerbahçe'nin yeni transferi Tümer Metin ve yabancı oyuncu kontenjanı hakkında da değerlendirmelerde bulunan Evren, "Tümer Metin'i aldığımız çok iyi oldu. Ben yabancı kontenjanının kısıtlanmasından yanayım, yerli oyuncuların daha çok olması taraftarıyım. Kendi evlatlarımızdan kurulu bir takım bizleri daha çok sevindiriyor. Bir zamanlar biz de yabancı oyuncu yoktu. Sonra 3 yabancı oyuncuya müsaade ettiler, daha sonra bu sayı 6'ya çıkarıldı. Şimdi yabancı kontenjanının daha da artırılmasını istiyorlar. Ben yabancı oyuncu kontenjanının artırılmasına karşıyım. Biz kendi evlatlarımıza daha fazla şans vermeliyiz ki, onlar da dünya çapında birer yıldız olsunlar. Avrupa takımlarında başarıyla oynayan oyuncularımız var, bundan gurur duyuyoruz" ifadelerini kullandı.Kategori : SPOR